Графік роботи: Пн-Пт: 10:00-20:00, Сб: 11:00-18:00, Нд: вихідний. - [докладніше]
 
0

Shopping cart

0 items - 0 грн

wishlist compare

Обмін та повернення

Обмін і повернення

Згідно закону «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти або повернути товар на протязі 14 днів після дня покупки. 

Ви можете повернути нам товар для ремонту, заміни або повністю, якщо:

1) в купленому у нас товарі Ви виявили брак, тобто при отриманні Вашого замовлення або ж при його використання протягом гарантійного терміну Ви виявили будь-який дефект (в такій ситуації буде проведений гарантійний ремонт);

2) товар Вам не підійшов або не сподобався, і при цьому ви не користувалися ним, він в ідеальному стані і збережені упаковка, всі бірки, і з дня покупки пройшло не більше 14 днів, не враховуючи день придбання.

Для осіб, які проживають в Києві, повернення і обмін проводяться тільки в нашому магазині. Якщо це необхідно, то перевіряється якість товару (можливе проведення експертизи, яка встановлює, чи були дотримані умови користуванням товаром і гарантійні умови). Максимальний час, на протязі якого може бути перевірено якість виробу, (пункт 6 статті 8 Закону України "Про захист прав споживачів") становить 14 днів. Ви повинні мати при собі сам виріб і чек нашого магазину.

Повернення грошей

Гроші за товар повертаються покупцеві в сумі на момент його покупки. Гроші повертаються в день, коли покупець пред'явив відповідну вимогу або ж, якщо в даний день це неможливо, в інший час за домовленістю сторін, але не пізніше, ніж через 7 днів. У разі повернення грошей за товар транспортні витрати і послуги за переказ грошей оплачує покупець. 

Важливо! При поверненні товару, який був придбаний платіжною карткою, кошти повертаються лише за умови наявності саме цієї картки, з якої була проведена оплата.

Товари, що не підлягають поверненню або обміну

У список товарів, які не можна повертати і обмінювати, за додатком 172-94-п до Закуону України «Про захист прав споживачів», входять:

- пір'яно-пухові вироби;

- пуховики;

- рукавички;

- натільна білизна;

- термобілизна;

- футболки;

- шкарпетки.