Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

“єПідтримка”

Ми приймаємо оплати з карток “єПідтримка”!

Усім повністю вакцинованим від COVID-19 українцям виділено по 1000 грн, якими можна розрахуватися протягом 9 місяців з дня нарахування на картку.

 

Як розрахуватися цими коштами з картки “єПідтримка” в магазині “Alpsport“:

1) Оплатити будь-яку покупку у нашому туристичному магазині за адресою м.Київ, вул.Дегтярівська,11 (150 метрів від ст.м. “Лук’янівська”)

2) Оплатити будь-яку покупку в нашому інтернет-магазині alpsport.ua 

 

Сума замовлення

- Якщо товар коштує менше, ніж сума залишку на вашій карті “єПідтримка”, можна оплатити його повну вартість (онлайн через wayforpay) та забрати з магазину самовивозом або на відділенні Нової пошти.

- Якщо товар коштує більше, можна оплатити частину суми з карти “єПідтримка” і доплатити залишок зручним для вас способом (в магазині/на пошті/онлайн). У такому випадку при оформленні замовлення оберіть спосіб оплати "готівкою" та напишіть у коментарях, що бажаєте зробити оплату карткою “єПідтримка”, і менеджер виставить вам 2 окремі рахунки.

 

Повернення

У разі повернення товару потрібно звернутися до магазину або зателефонувати в інтернет-магазин. Товар має бути доповнений чеком та бути у товарному вигляді. Усі товари повертаються згідно загальних правил повернення. Поверненню не підлягають подарункові сертифікати, пухові вироби, шкарпетки, рукавички, білизна. Кошти повертаються на картку, з якою була проведена оплата протягом 3 робочих днів. При поверненні в магазині картку, з якою проводилась оплата, обов'язково потрібно мати при собі.

  

Дізнатись, як підключити картку “єПідтримка”!

Приймаємо до оплати картки "єПідтримка"!