Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Спорядження Fire-Maple

Fire-Maple

Fire-Maple - компанія з виробництва походного туристичного спорядження, яка спочатку була контрактним заводом-виробником газових туристичних пальників та туристичного посуду для закордонних брендів. У 2003 році для роботи на аутдор-ринку Китаю було створено бренд Fire-Maple. Команда Fire-Maple розробляє туристичне спорядження так, щоб воно максимально задовольняло запити туристів, але одночасно мало приємну доступну ціну. Гасло компанії - висока якість за розумні гроші.

Портативні пальники та походний посуд Fire Maple дарують користувачам задоволення від легкого приготування їжі на природі. Асортимент бренду 
дозволяє підібрати газовий або мультипаливний пальник незалежно від того, чи ви ідете у похід на вихідні з родиною, їдете на риболовлю або плануєте високогірне сходження. До продукції Fire-Maple входять не лише туристичні пальники різного виду та призначення та посуд для походів, але і газові лампи, набори для пікніків та барбекю, та різноманітні аксесуари для походів та відпочинку на свіжому повітрі. Спортсмени з усього світу спонсоруються компанією для тестування її спорядження в екстремальних умовах. Завдяки цьому створюється нове спорядження для сходжень та походів з малою вагою, компактними розмірами та надійною конструкцією. Нещодавно виробник спонсорував альпіністську команду при сходженні на Еверест, де спорядження Fire-Maple успішно пройшло випробування. Позитивні відгуки отримано і від мандрівників, що тестували спорядження в Африці, Південній Америці, Росії тощо. Газове обладнання Fire-Maple успішно працює у різноманітних погодних умовах та у різних регіонах. Завод Fire-Maple розташований у місті Йонгканг у Китаї, все вироблене спорядження проходить сертифікацію CE і FDA, виробництво сертифіковане згідно стандарту ISO9001. Справжнім досягненням та гордістю компанії є створення найлегшого у світі титанового пальника FMS-116T Heat Core з вагою 48 грамів, який отримав безліч нагород на спеціалізованих outdoor-виставках. А за титановий пальник FMS-100T бренд Fire-Maple отримав найвищу нагороду на виставці ISPO в Німеччині, і в той же час став першим брендом з Китаю, який її удостоївся. У 2011 році Fire-Maple створив одразу кілька нових хітів продажів: туристичний набір посуду FMC-XC6 зі збільшеною на 30% енергоефективністю та економією 30% палива, титановий пальник FMS-117T та пальник FMS-118, а також бензиновий пальник FMS-F3 з потужним полум'ям та широкими можливостями для використання. У 2013 році було проведене дослідження та порівняння газових пальників різних провідних світових виробників і пальник Fire-Maple FMS-300T був визнаний найлегшим (45 грамів)  і найбільш портативним (37 х 52 мм) газовим пальником у світі. Найлегший у світі бензиновий пальник FMS-F5 з вагою 180 грамів та система приготування їжі FMS-X1 Star, а також набори для пікніка та нова серія титанового посуду були створені у цей же час. Магазин туристичного спорядження Alpsport представляє великий асортимент бренду Fire-Maple та забезпечує офіційну гарантію та гарантійний ремонт пальників бренду від офіційного дистриб'ютора Fire-Maple в Україні. Туристичні газові пальники Fire-Maple та походний посуд Fire-Maple в Україні є одними з найпопулярніших серед українських туристів товарів, які надають їм перевагу за розумну демократичну ціну, гарний рівень якості та сервісу, а також іноваційний підхід до створення нових продуктів. Газові пальники-бестселери FMS-105 та FMS-103 та інші цікаві моделі практично завжди можна знайти в наявності у нашому магазині.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5