Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Спальники

Спальники

Якщо ви вирішили купити спальний мішок в інтернет магазині - вам слід якомога краще розібратися у всіх деталях форм, наповнення і температурних режимів, щоб зробити вибір найбільш підходящий вашим потребам.

Форма і вага спальника

Ковдра - це прямокутний спальний мішок з довгою блискавкою, яка дає можливість розстібнути його максимально широко. Найчастіше його використовують в походах, в яких вага і об'єм спорядження не має великого значення. Це самий звичний і комфортний варіант для кемпінгу.
Кокон має анатомічну форму для максимального збереження тепла. Практично всі моделі даного типу мають капюшон, комір навколо шиї і внутрішню кишеню для найнеобхідніших речей. Він найкраще підійде для туристичних походів, сходжень або експедицій, так як займає набагато менше місця, ніж сапальник ковдра. Щоб зберегти можливість з'єднання двох спальників в систему - кокон може бути з лівосторонньою або правосторонньою блискавкою. Якщо хвилюєтесь про те, що ця модель може здатись занадто вузькою - можете купити спальник Deuter зі стрейчевою конструкцією. Завдяки еластичним швам вона забезпечує розширення матеріалів більш ніж на 25%.

Часто жіночий і дитячий спальний мішок додатково утеплюють в області стоп і попереку.

Температурні режими мають три значення:

 • limit - температурний показник комфорту для чоловіків
 • comfort - температурний показник комфорту для жінок
 • extreme - показник найменшої температури, при якій протягом 8 годин зберігаються основні ознаки життя (пульс, дихання, серцебиття).

Часті прання зношують спальні мішки, з цього рекомендуємо використовувати вкладиші.

Синтетичні спальники

Основною перевагою синтетичного спальника є відсутність необхідності спеціального чищення і легкість в догляді. Його можна частіше прати в ручну або, в деяких випадках, в пральній машини при делікатному режимі і низьких температурах. Він досить швидко сохне, але перестає гріти набираючи вологу.

Пухові спальники

Пуховий спальник легкий і займає мінімум місця. Розпрямляючись після стиснення він відмінно відновлює свою форму, гріє навіть при невеликому намоканні (вогкості), але його варто більше берегти від вологи, ніж синтетичний. Щоб пух не збивався у виробах, до нього додають перо. У найбільш теплих пухових спальниках пера максимум 20%. Додаткова характеристика fill power показує наскільки пух еластичний і здатний повертатися до початкового об'єму після здавлювання.

Пам'ятайте про те, що спальний мішок працює в комплексі з килимком. Ці два елемента спорядження повинні бути взаємо поєднані (килимок має підходити для використання в діапазоні комфортних велечин спальника і навпаки).
Вирішивши купити спальник, звертайте увагу на наповнювач і шви. Велика кількість холодних швів знижує середню температуру комфорту. Холодні шви - це шви, за допомогою яких зістрочуються разом два полотна наскрізь. Коли внутрішні і зовнішні частини наповнювача спальника поєднано зі зміщенням відносно один одного не наскрізною строчкою - такий шов називається теплим.

Незважаючи на те, який саме вид туристичного спальника буде обраний, його можна купити в Києві, при цьому ціна буде доступною, а відпочинок максимально комфортним.

alpsport.ua

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5