Знижка -20-65% в катеорії "SALE"

 

Гамаки Levitate

Levitate

Гамаки Levitate - результат роботи молодої української компанії, що однією з перших почала виробляти гамаки в Україні. Бренд дуже швидко став популярним та впізнаваним не лише завдяки дуже демократичним цінам на гамаки, але і їх надійності, легкості та технологічності. Відпочинок у зручному гамаку в кемпінгу, на природі, в мандрівці в теплі краї або просто на дачі - чудовий спосіб відновити сили.

Власники компанії також дуже люблять так релаксувати, а від першого пошитого ними гамаку вже пройшло 6 років. Сьогодні розробка нових гамаків починається з підбору волокон та створення матеріалів, багатомісячних експериментів та тестів, пошуків. У компанії стверджують, що для них важливо створювати свій продукт професійно, тому для виготовлення гамаків не купується готова тканина. Завдяки такій любові та відданості своїй праці український гамак Levitate - це якісний та доступний товар для туристів. 

До колекції входять легкий та дихаючий, і одночасно дуже міцний гамак Levitate Air з парашутного нейлону, екологічний гамак з перероблених пластикових пляшок Levitate Chill, гамак Ultralight та антимоскітний гамак. Всі гамаки комплектуються стропами для підвішування, тому вони повністю готові до використання.