Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Палиці Leki

Leki

Бренд Leki з Німеччини є легендарним виробником, що створює високоякісні трекінгові палиці, палиці для гірських лиж, а також палиці для скандинавської ходьби (Nordic Walking). Історія компанії почалась 60 років тому, і за цей тривалий час палиці стали дуже легкими, компактними та технологічними. Цікавою та дійсно унікальної розробкою стали темляки-рукавички Trigger, які дозволяють відстібати палицю від темляка і пристібати її назад, не знімаючи темляк з руки.

 

Трекінгові палиці Leki - це переважно складані палиці з кількох секцій з алюмінію або карбону. Для фіксації секцій використовуються надійні цангові замки, а також зручні SpeedLock для швидкого регулювання довжини. Трекінгові палиці купити варто для тривалих піших походів та прогулянок на природі, адже вони значно розвантажують коліна та роблять пересування по складному рельєфу значно комфортнішим та легшим, забезпечуючи стійкість. Особливо ефект від використання відчутний на крутих спусках, де навантаження на ноги максимальне. Трекінгові палиці Leki Eagle, Cristallo, Journey, Voyager, Khumbu, а також легендарна модель Leki Makalu дуже знані та улюблені серед гірських туристів. Не обійшли увагою в компанії Leki і спеціальні жіночі моделі - наприклад, Leki Cressida. Іноваційна серія палиць Leki Micro Vario включає трекінгов палиці, що дуже компактно складаються та поміщаються в невеликий чохол, який можна розмістити прямо в рюкзаку. До того ж, моделі з цієї лінійки дуже легкі (складаються у формі літери "Z"). Колекція доповнюється кільцями для зимового та літнього сезону, ковпачками, наконечниками тощо. 

Відносно новою категорією стали трейлові палиці Leki (або "палиці для трейлу"), які призначені для бігу пересіченій місцевості. Для трейлового бігу найбільш прийнятні палиці з фіксованою довжиною, тобто такі, що не регулюються і відповідно не потребують замків, які роблять конструкцію більш важкою. Також саме для трейлу часто створюють надлегкі карбонові палиці. Найбільш легкими трейловими палицями є Leki Micro Stick Carbon, Leki Micro RCM, а також моделі Micro Magic та Trailstick. 

Палиці для скандинавської ходьби Leki стали особливо популярними з розвитком напрямку Nordic Walking в Україні, що є активним видом відпочинку на природі та спортивним тренуванням, корисним та доступним для людей будь-якого віку, яким можна займатись як на природі, так і в міському парку. Найбільш цікавими традиційно лишаються моделі Leki Spin, Leki Instructor Lite, Leki Traveller (Alu/Carbon), що представлені у різних цінових категоріях та з різним набором характеристик. Приємним доповненням до колекції є аксесуари для скандинавської ходьби (насадки, темляки тощо) для заміни або доукомлектування ваших палиць. 

 

 

 

 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5