Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Про нас

Гостинно запрошуємо

 

7 фактів про те, як "Альпспорт" став магазином

Ти не побачиш тут кількості "наших задоволених клієнтів" і претензій на "лідерство в ніші". Ми просто скажемо, хто ми і чому.
 
1. Ідея. Звідки у людей з'являється думка зробити магазин? Ось у нас, наприклад, з'явилася через те, що хотілося піти в похід і добре екіпіруватися. Але коли ми зрозуміли, що добре екіпіруватися в одному місці виходить не завжди, ми задумалися. І вирішили спробувати самі. Зробити не просто хороший магазин туристичного спорядження, а хороший магазин з душею. І нам здається, що у нас вийшло. Тому що "Альпспорт" - справжній, одухотворений, живий. У нього є почуття і мрії. І він допомагає здійснювати мрії іншим.
2. Назва. Чесно кажучи: ні, не придумали назву самі. Ми її побачили на вивісці європейського магазину. Це просто те, що ми любимо - спорт, альпінізм, гори. Сьогодні Альпспорт це більше ім'я, ніж назва, адже всі магазини різні, як і люди з однаковими іменами, правда?
3. Гасло. Вперед та вгору - наш девіз по життю. Це все про нас і про мрії, звичайно.
4. Приміщення. І чути, і бачити задоволеного туриста - подвійне задоволення. Наш магазин почався зі столу в центрі кімнати і доброзичливої ​​атмосфери. Втім, друге залишилося і до сьогодні :)
5. Бренди. Чому саме ці бренди? Просто вони подобаються нам - хтось підкорив нас своєю відмінною якістю і супер-дизайном, хтось - простотою, хтось - надійністю, а хтось - оригінальністю. І часто ми дійсно в захваті від того, що продаємо. І ми завжди раді поділитися цим захопленням з тобою.
6. Мрії. Так, "Альпспорт" почався з мрії про хороший і по-домашньому затишний магазин. А мріємо ми завжди. Про нові вершини і маршрути, захоплення, країни і міста, про те, як кожен день ставати кращими і приносити радість.
 
 
Заходь в гості - ми раді побачити тебе, поговорити про нові маршрути, обговорити спорядження і зарядити тебе хорошим настроєм і рішучістю діяти :) Ну, а якщо ти живеш за багато кілометрів від нас, ми постараємося зробити все це в телефонному режимі. Ну що, вперед та вгору?
 

Наша Команда

7. Люди. Команда Мрії і Мрійлива Команда в одному флаконі. Це про всіх, хто консультує, спілкується, радить, дружить, пояснює, відповідає на твої дзвінки і листи, збирає та доставляє замовлення, і завжди йде тобі назустріч. А ще ми весь час думаємо, як зробити так, щоб тобі було добре, тепло, затишно, смачно і як вдома - і в горах, і у нас в "Альпспорті”. Подорожі, гори і спорт - наше все, це те, що ми любимо і до чого завжди прагнемо. А ще - ми допомагаємо в цьому тобі.