Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Спорядження та одяг Marmot

Marmot

Бренд Marmot розпочав свою історію у 1971 році на Алясці як Marmot Club - Клуб Сурків, який створили студенти-гляціологи. Хоч вони чудово проводили час, наявне у них спорядження не давало бажаного тепла, затишку та комфорту, хоч і вважалось найкращим варіантом з існуючих тоді на аутдор-ринку. Вони повернулись в Каліфорнію з ідеєю розробити новий одяг, що буде ефективно захищати їх від холоду та вологості. 

 

У новоствореному Клубі Сурків всі учасники були рівними, а для вступу було необхідно зайти на крижану вершину з іншим учасником клубу. Перші досліди та пухові зразки були зроблені у гуртожитку. Першими творіннями стали пухова куртка Marmot, а також жилет та светр з пуху. Хлопці розумілися і на потребах людини в дуже холодних умовах, і в якостях пуху, і саме тому через короткий час виготовили свої перші пухові спальні мішки Marmot. Один із них став прообразом дуже відомої найтеплішої мембранної моделі Marmot CWM, що можна використовувати при холоді -45С. Згодом команда розширилася та орендувала будівлю біля центру міста, створивши перший фірмовий магазин Marmot. Тоді спорядження продавалося не так добре, як їм хотілося б, тому вони також вчили людей кататися на лижах. 

Спорядження та одяг Marmot виробляються з 1974 року та зарекомендували себе високим рівнем якості, чудовим кроєм та функціональністю. Асортимент включає товари для гірського туризму, альпінізму, кемпінгу, гірських лиж тощо. Зовсім скоро після початку роботи фірма почала співпрацю з компанією GORE-TEX® - найвідомішим і найпопулярнішим виробником вологозахисних мембран у світі. На даний момент усі топові моделі одягу Marmot оснащені саме мембранами GORE-TEX®.

Окрім співпраці з відомими світовими компаніями з виробництва матеріалів для фунціонального туристичного та альпіністського одягу Marmot постійно створює власні матеріали. Дихаючий та водонепроникний матеріал Marmot NanoPro став основою для найпопулярнішої серії штормових курток та штанів Marmot Precip. Розробляти нові тканини та моделі одягу та тестувати їх бренду допомагає велика кількість амбасадорів - професійних спортсменів, альпіністів, гірських гідів.

Лінійка бренду Marmot дуже широка, проте в ній можна виділити бестселери. Штормові мембранні куртки Marmot Minimalist Jacket та Marmot Knife Edge Jacket оснащені 2.5-шаровою мембраною Gore-Tex, що дозволяє захистись від потужних опадів, зберігаючи при цьому диханість. Серед пуховок улюбленцями покупців є тонка Marmot Quasar Jacket та Marmot Guides Down Hoody середньої щільності. Для поціновувачів вітро- та вологозахисного одягу з "софтшел" створені штани Marmot Scree та куртка Marmot Rom Jacket. Велику увагу компанія приділяє не лише туристичному одягу, але і одягу для міста, зокрема різноманітним паркам, теплим та практичним курткам. Для жінок дуже доречними є довгі теплі пухові пальто Marmot Wm's Montreal Coat та Montreaux Coat.      Колекцію спорядження для гірьского туризму представляють намети Marmot Vapor та Tungsten, а також спальні мішки Marmot для різноманітних температурних режимів, як з пуховим, так і з синтетичним наповнювачем.

 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3