Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Рюкзаки

Рюкзаки

У будь-якому туристичному поході основою всього спорядження є рюкзак. Він повинен бути максимально зручним і підходити за розміром. Зовсім не складно купити рюкзак в Україні, але який же з них найкраще? Відповісти на це питання можна тільки тоді, коли розберешся з усіма параметрами. Об'єм рюкзака залежить від об'єму вашого спорядження на майбутній похід. Прийнявши рішення замовити рюкзак якомога більше - пам'ятайте, чим місткішим він буде, тим більше речей вам захочеться взяти з собою.

Вага рюкзака безпосередньо залежить від матеріалів і типу підвіски, а підвіска - від призначення, завдань і цілей. Літній туристичний рюкзак може бути оснещений вентильованою спинкою з сітки, для максимального комфорту при русі в жарку погоду. У зимових рюкзаках спинки можуть бути з піноподібних або щільно тканинних матеріалів для того, що б забезпечити безпеку спини в поході при випадковому падінні. Чим легше похідний рюкзак, тим легше матеріали з яких він виготовлений. Це не впливає на міцність за умови, що рекомендована вага максимального завантаження не перевищує встановлений ліміт.

Що б краще розподілити вагу потрібно скористатися двома порадами:

 • не складайте найважчі речі вниз і, по можливості, намагайтеся не прикріплювати намет або інші тяжкі речі зовні
 • налаштуйте спинку (якщо це передбачено виробником), одягніть і правильно зафіксуйте рюкзак на стегнах

Ви легко можете замовити рюкзак який буде максимально підходити під ваші потреби.

Одним з перших варіантів який варто розглянути - це рюкзак туристичний,. Він оснащений каркасом і додатковою системою строп, утяжок, кріплень і петель для додаткового спорядження. Його обсяг найчастіше буває більше 50 літрів. Тут і далі жіночий рюкзак може відрізнятись від чоловічого шириною плечових ременів.

Об'ємом до 50 літрів характеризуються трекінгові рюкзаки, так як вони часто призначені для не дуже тривалих походів. Їх завдання забезпечити максимальну легкість і комфорт пересування, а так само звільнити руки (наприклад для трекінгових палиць). Серед трекінгового спорядження можна окремо виділити дитячі рюкзаки для походів. Вони часто оснащені регульованою спинкою, яка здатна забезпечити безпечний розподіл ваги і можливість використання спорядження кілька років поспіль.

Рюкзак переноска створений для того, що б подорожувати разом з дітьми, а для тривалих комфортних переїздів можна купити рюкзак на колесах, він буде корисним, якщо ви вирішите взяти багато речей.

Окремо варто відзначити міські рюкзаки і рюкзак під ноутбук - ці два значення часто добре поєднуються, пропонуючи вам розмістити всі речі в необхідних кишенях, а техніку помістити у відповідні відділення.

Втім, основна характеристика будь-якого рюкзака - показник його надійності. Спробуйте сильно не економити на подібних покупках. Функціональне спорядження прослужить довго, тому розглядайте можливість купити рюкзак як інвестицію, а не як розтрату.

alpsport.ua

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5