Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Одяг Montane

Montane

Montane - бренд, який 18 років тому народився у благородній Британії. Це надійний, якісний та функціональний outdoor-одяг. Продукція Montane володіє найбільш необхідними для активного життя показниками, такими як легкість, компактність і стійкість до поганої погоди. Ця компанія зробила безліч відкриттів у сфері одягу для подорожей: ультралегкі футболки, які складаються в кулак, максимально компактна та надійна мембранна куртка тощо. 

Montane співпрацює з досвідченими альпіністами, скелелазами, спортсменами і рятувальниками по всій земній кулі, і саме вони надають достовірну інформацію для розробки якісних функціональних речей. Весь одяг Montane проходить тестування на міцність в найсуворіших умовах: від дощу і вітру в горах Англії, до льодовиків в Гренландії і ураганних вітрів у Патагонії. Всі тканини і фурнітура проходять також лабораторні тести для того, щоб переконатися, що всі матеріали підійдуть для використань в жорстких погодних умовах і відповідають стандартам Montane.

Продукція Montane - це одяг, який дозволяє почуватись максимально комфортно у будь-якій точці планети - від звичайних прогулянок у парку або на пікніку, до суворих експедицій і сходжень високо в горах.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5