Знижка -20-65% в катеорії "SALE"

 

Спортивне харчування High5

High5

Сучасне спортивне харчування для трейлранінгу, марафонів, туристичних походів та спортивних тренувань роблять планування перекусів на маршруті значно простіше. В асортимент бренду High5 входять тонізуючі напої, гелі та протеїнові батончики. Успішний трейлранер, марафонець чи велогонщик точно знає, як важливо розумне поєднання наполегливої підготовки з регулярних тренувань та поживної їжі. Не так давно спортсменам доводилося перебиватись сендвічами та шоколадками, щоб втамувати голод на шляху. Сьогодні ж для перекусів на ходу спортсмен скоріше обере енергетичний гель в стіках. Спортивне харчування High5 виробляється під керівництвом досвідчених спортсменів, що знаються на правильному спортивному раціоні.

Продукція виготовляється з натуральних інгредієнтів на основі новаторських ідей науковців. Попри міфи фанатів спортивного харчування, його не рекомендується вживати на постійній основі замість основних прийомів їжі, а лише для складних тривалих тренувань та довгих спортивних змагань, де немає часу зупинятися на перекус. Спортивне харчування High5 в Україні стало популярним дуже швидко завдяки малій вазі, зручному обсягу стіків та упаковкам, швидкому засвоєнню, оптимального балансу б/ ж/в та калорійності. Харчування High5 також підходить для трекінгу, альпінізму, хайкінгу, скелелазіння, сноуборду, велогонок тощо. 

Ізотоніки High5 - це таблетки-шипучки, розчинені у воді, що допомагає для відновлення водного балансу, коли разом з потом з організму виводяться рідина і електроліти. Цими освіжаючими напоями з різними смаками на вибір регулярно користуються як професійні спортсмени, так і любителі. Шипучка-ізотонік High5 фасується у туби по 20 таблеток. Вони знімають втому без додавання цукру та зайвих калорій, захищають клітини від стресу окиснення. 

Гелі High5 чудово підходять навіть для таких надскладних активностей, як тріатлон. Їх рекомендується вживати вже за 40 хвилин після старту, а для максимальної ефективності радять підживлюватись кожні 30 хвилин марафону або складного тренування. У склад енергетичних гелів входять натуральний фруктовий та ягідний сік та мальтодекстрин. Вживання такого гелю дозволяє підкріпити запас витривалості та сил.

Енергетичні батончики High5 Recovery Bar та енергетичні напої High5 Energy Drink є відновлювачами. Напої дають вуглеводи та підтримують водний баланс, а батончики також містять протеїн для роботи та росту м'язів. Ця продукція доречна для вживання після тренувань (в перші 4 години після навантажень), щоб максимально відновити сили.

Спортивне харчування High5 купити можна в Києві та з доставкою по Україні як поштучно, так і в упаковці в магазині Alpsport.