Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Взуття La Sportiva

La Sportiva

Історія компанії La Sportiva розпочалась з маленької майстерні ще у 1920-х роках. Організація спеціалізується на виробництві якісного туристичного взуття, кросівок, скельних туфлів та рюкзаків для бігу. Це бренд з історією, який користується популярністю на ринку серед трейлранерів. Основна концепція La Sportiva - максимальна надійність і якість продукції, а також пристрасне прагнення до інновацій і поліпшення функціональності товарів.

Альпіністське і туристичне взуття La Sportiva широко відоме у всьому світі.

Найбільш популярними черевиками для альпінізму з року в рік лишаються подвійні черевики La Sportiva G2 SM та La Sportiva Spantik, а також висотна модель La Sportiva Nepal Evo GTX. 

Топ продажів серед взуття для трекінгу - трекінгові кросівки La Sportiva Boulder X та трекінгові черевики La Sportiva Boulder X Mid. Вони мають безліч позитивних відгуків користувачів з усього світу. 

Скельні туфлі La Sportiva по праву вважаються одними з кращих на ринку і експортуються в багато країн світу. Варто звернути увагу на моделі La Sportiva Solution, Cobra, Python, Mythos, Katana. 

Відносно новою категорією гірського взуття стали трейлові кросівки La Sportiva (кросівки для трейлранігу), а саме бестселери La Sportiva Akasha, Bushido, Ultra Raptor. Вони швидко завоювали серця бігунів на довгі дистанції та стали вірними та надійними супутниками переможців.

Прагнення до безперервного вдосконалення дозволяє компанії La Sportiva постійно перебувати серед кращих виробників скелелазного і альпіністського спорядження. Впізнаваність бренду La Sportiva продовжує зростати і сьогодні це вже не просто невелика майстерня з виготовлення взуття, а справжня компанія з виробництва кращого спорядження для гір.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5