Увага! Працюємо на доставку та самовивіз замовлень! Графік: пн-пт: 10:00-18:00, сб: 11:00-18:00, нд: вихідний. - [докладніше]
 
0

Shopping cart

0 items - 0 грн

wishlist compare

La Sportiva

La Sportiva

Історія компанії La Sportiva розпочалась з маленької майстерні ще у 1920-х роках. Організація спеціалізується на виробництві якісного туристичного взуття, кросівок, скельних туфлів та рюкзаків для бігу. Це бренд з історією, який користується популярністю на ринку серед трейлранерів.

Основна концепція La Sportiva - максимальна надійність і якість продукції, а також пристрасне прагнення до інновацій і поліпшення функціональності товарів.

Альпіністське і туристичне взуття La Sportiva широко відоме у всьому світі. Скельні туфлі La Sportiva по праву вважаються одними з кращих на ринку і експортуються в багато країн світу. Прагнення до безперервного вдосконалення дозволяє компанії La Sportiva постійно перебувати серед кращих виробників скелелазного і альпіністського спорядження.

Впізнаваність бренду La Sportiva продовжує зростати і сьогодні це вже не просто невелика майстерня з виготовлення взуття, а справжня компанія з виробництва кращого спорядження для гір.

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4