Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Термобілизна Icebreaker

Icebreaker

Шерстяна термобілизна Icebreaker та аксесуари - це технологічний функціональний та універсальний одяг, що руйнує всі стереотипи про такий матеріал як вовна. Бренд був створений у Новій Зеландії у 1994 році. Термобілизна з вовни Merino з особливої новозеландської ​​породи овець, шерсть яких особливо м'яка та ніжна, і природно регулює мікроклімат як в холодну, так і в спекотну погоду. Тепла шерстяна термобілизна цього бренду чудово дихає та протистоїть холоду.

Раніше термобілизна з шерсті звичайних овець була дуже теплою, проте кололася, була важкою і сильно накопичувала вологу. Тому нова синтетична термобілизна з порожнистих легких волокон була дуже потрібною та відповідно популярною для спорту та туризму. Ентузіаст Джеремі Мун шукав натуральний матеріал для того, щоб покращити якості технологічної термобілизни. Після тривалих досліджень він відкрив для себе шерсть мериноса - вівці, яка чудово адаптована до життя у високогір'ї новозеландських Альп. Почавши виробництво нової вовняної термобілизни з вовни мерино, компанії вдалося значно збільшити якість та комфортність: термобілизна Icebreaker приємно облягає тіло, вона м'яка та легка, а також практична у догляді. Вже у 1995 році білизна з вовни Merino стала популярною у всьому світі, отримавши виключно позитивні відгуки користувачів. 

Одяг з Merino міцний і одночасно м'який на дотик, товщина волокон становить 17-19 мікрон - це значно тонше за цей показник у традиційної вовни. Саме тому Icebreaker не колеться. Ця термобілизна чудово утеплює завдяки наявності повітряних прошарків для захисту тіла від тепловтрат. У порівнянні зі звичайною вовною гігроскопічність вовни мерино вища в 5 разів. Це забезпечує відмінне та швидке відведення вологи від тіла та підтримує ефективну регуляцію температури. Саме завдяки цим особливостям вовни вівці-мериноси чудово витримують і холод, і ​​спеку в горах та долинах Нової Зеландії. Синтетичні волокна роблять з нафтопродуктів, і їх структура має властивість затримувати на поверхні різні бактерії, що швидко утворюють неприємний запах. Натуральні волокна Merino не дають бактеріям можливості вільно розмножуватись, тому термобілизна з вовни лишається свіжою протягом тривалого часу використання. Основа вовни мерино - кератин, органічний матеріал, що не викликає алергії. Для Icebreaker термобілизна - це один з найбільш продаваних продуктів з колекції, адже вона дуже практична та зносостійка. Рекомендується прати термобілизну з вовни спеціальним миючим засобом для вовни в делікатному режимі, щоб вона максимально довго зберігала свій привабливий зовнішній вигляд та якості. 

До колекції Icebreaker входить декілька серій, що відрізняються за своїми якостями та призначенням. Лінійка одягу Lifestyle включає шерстяні футболки Icebreaker для міста, мандрівок та активного відпочинку. Матеріал деяких футболок є міксом шерстяних та синтетичних волокон для надання одягу особливих якостей (наприклад, охолоджуючого ефекту). Літні футболки з вовни є дуже комфортними та зручними, вони довго зберігають свіжість та чудово сидять. Термобілизна з серій Outdoor, Bodyfit призначена для туризму, альпінізму, хайкінгу і може використовуватися як окремо, так і одягатись під низ як базовий утеплюючий шар. Факт в тому, що термобілизна з шерсті комфортна для різноманітних погодних умов та чудово компонується з іншим функціональним одягом. Компанію розробляє також і одяг для дітей: дитяча термобілизна Icebreaker особливо зручна та ідеально підходить для утеплення малечі не лише для гірських походів, так і для щоденного використання та прогулянок. 

Продукція Icebreaker залежно від її призначення розрізняється за щільністю плетіння волокна: класичні варіанти - Icebreaker Merino 200 (середня щільність) та Icebreaker Merino 260 (висока щільність). Шерстяні термоштани та термокофти Icebreaker мають саме таку товщину. Щільність вовни 150 використовується для виготовлення нижньої шерстяної білизни (боксерів, бікіні, бра тощо). Також таку щільність мають шерстяні шапки та шерстяні балаклави Icebreaker. 

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3