Знижка -20-65% в катеорії "SALE"

 

Трекінгові палиці

Трекінгові палиці

Останнім часом трекінгові палиці стають особливо популярними і актуальними навіть для людей, які вибираються в похід досить рідко. Їх основне призначення - підтримка при підйомах і спусках, рівновага, розвантаження колін і спини. Додаткових же способів використання у палиць-телескопів багато: від стійок для тенту до сушарки для мокрого одягу і спорядження. Якщо ви вирішите купити трекінгові палки в Києві - зробити це буде дуже просто: достатньо замовити їх в нашому інтернет-магазині або ж зазирнути в фізичний магазин. У нас є великий вибір трекінгових палиць за різними цінами. Якщо ж ви хочете підібрати телескопічні палиці самостійно вдома, можливо вам стане в нагоді ця інформація.

Системи фіксації трекінгових палиць

Трекінгові палиці бувають з 2 основними системами фіксації: фліклок і твістлок. Фліклок - це затиск, що фіксує секції на потрібній позначці довжини, твістлок - механізм що закручується. Замки затискачі зручніше регулювати, а також їх частіше можна використовувати взимку. Налаштування механізму що закручується більш вибаглеве, але зате він максимально фіксує палиці в заданому положенні.

Матеріали і особливості конструкції трекінгових палиць

Палки можуть складатися з 2-4 секцій. Від кількості секцій і їх розмірів залежить довжина палиць в складеному і розкладеному вигляді. Довжину в складеному вигляді варто вибирати з огляду на те, як ви збираєтеся транспортувати палиці. Варто звернути увагу на те, що в деяких типах рюкзаків є спеціальні кріплення для того, що б зафіксувати палиці на ходу, коли вони будуть вам не потрібні. Довжина в розкладеному вигляді повинна підходити вам, виходячи з вашого росту. В основному трекінгові палки Київ виготовляються з алюмінію, іноді - з карбону або титану. Перший варіант більш бюджетний і тому масовий. Палиці з кабона і титану найлегші і порівняно дорогі. Більшість палиць має круглий поперечний переріз, який робить їх міцнішими і стійкими до пошкоджень.

Наконечники палок можуть бути виготовлені з різних міцних сплавів, що витримують сильні удари - наприклад, з побідиту або вольфраму. Велика кількість палиць обладнана спеціальним механізмом «антишок». В основі його лежить пружина, яка поглинає найбільш сильні удари і, тим самим, захищає суглоби ваших рук від вібрацій.

Ручки палиць можуть бути виготовлені з гуми, нубуку, неопрену, корку. Перший варіант найбільш поширений, найбільше підходить для використання влітку. Практичний при попаданні на палиці бруду або вологи - гумові ручки легко чистяться і швидко висихають. Неопренові ручки добре підходять для зими, їх зручно тримати в рукавичках. Коркові відводять вологу і приємні на дотик. Ручки також можуть бути короткими або довгими. Довгі ручки зручні для перехоплювання при частій зміні рельєфу - це виключає часту необхідність зміни довжини палиць.

Палки для скандинавської ходьби

Також існують палиці для скандинавської ходьби, які відрізняються типом наконечника (в таких моделей вони прогумовані і досить широкі). Все це допомагає створити велику відштовхуючу силу при ходьбі по рівному рельєфу. Таким чином можна легко купити палиці для скандинавської ходьби в Києві або Україні, не переплутавши їх з палицями для трекінгу.

За допомогою проведених апаратурних досліджень, які проводилися спільно європейськими та американськими вченими, експериментально доведений розвантажувальний ефект, який дають телескопічні палиці, якщо їх правильно застосовувати. Навантаження переноситься з ніг на кистьові, а потім на ліктьові і плечові суглоби при цьому розвантажуються суглоби і мускулатура в нижній частині тіла. Відзначимо, що найбільше розвантаження спостерігається в той момент, коли ви виконуєте рух на спуск.

До цього спортивного пристосуванню слід дбайливо ставитися як під час походу, так і просто в повсякденному житті - це цінний похідний інвентар. При дбайливому ставленні трекінгові палки легко прослужать вам не один рік.

alpsport.ua

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5