Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Термошкарпетки Lorpen

Lorpen

Бренд Lorpen походить з Іспанії. Термошкарпетки Lorpen - це якісні трекінгові та спортивні шкарпетки за доступною ціною. Завдяки використанню найкращих з доступних матеріалів та тестуванню в горах (а саме там знаходиться головний офіс) компанія виготовляє зручні шкарпетки з декількох функціональних шарів. Завдяки цьому ваші ноги будуть у теплі та комфорті, а також захищені від натирання.

Шкарпетки добре сидять, не сдавлюють ноги та не скручуються, не ідуть складками при пересуванні, адже в складі застосована лайкра. Зовнішній поліамідний шар робить їх міцними та зносостійкими, тому з кожним походом шкарпетки Лорпен мінімально змінюватимуть свій зовнішній вигляд. Компанія застосовує лише волокна, які відводять вологу від шкіри ніг та не вбирають її з зовнішнього середовища. Це забезпечує сухість і комфорт ніг протягом усього ходового дня. Саме тому компанії з виробництва вологозахисних мембран для взуття рекомендують використовувати шкарпетки Lorpen для максимально ефективної взаємодії з трекінговими черевиками та кросівками з мембраною.

Спеціально розроблене зонування забезпечує зниження навантаження та кращу амортизацію. Більш щільне плетіння захищає  від натирання у зонах, які найбільш до нього схильні. Постійне тестування професійними спортсменами, зворотній зв'язок від туристів-любителів дають компанії можливість покращувати продукцію, а велика кількість позитивних відгуків підтверджують, що бренд рухається у вірному напрямку.  

Купити оригінальні шкарпетки Лорпен можна у нашому магазині в м.Київ. До лінійки входять трекінгові шкарпетки різної щільності, в т.ч. комплекти туристичних термошкарпеток (по 2 пари в наборі), які є найбільш вигідним варіантом для покупки. Нещодавно виробник створив і бігові трейлові термошкарпетки (шкарпетки для трейлу), що забезпечують комфорт на різних дистанціях на пересіченій місцевості.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Сторінка:
  1. 1
  2. 2