Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Килимки

Килимки

Щоб забезпечити комфортний сон, в поході, безумовно, необхідні не тільки спальний мішок і намет. Важливим доповненням є туристичний килимок, який не дасть вам замерзнути він зберігає тепло вашого тіла. Вибираючи туристичний килимок, слід враховувати такі характеристики як вага, компактність, надійність і функціональність. Для цього коротко пройдемося по основним варіантам:

Іжевський килимок або каремат з піни

Зараз іжевський каремат є туристичною класикою. Він виготовляється зі спіненого полімерного матеріалу з закритими порами. Цей матеріал нешкідливий з точки зору токсичності, і стійкості до хімічних впливів. Бажаючим придбати каремат Київ надає дуже великий вибір. Іжевські каремати забезпечують хорошу теплоізоляцію, легко миються, не бояться вологи. Крім того, вони досить легкі, що важливо при тривалих переходах. Ще однією незаперечною перевагою даного виду туристичних килимків є їх низька вартість. Крім того, матеріал, з якого вони виготовляються, досить міцний, і при розумному зверненні (при носінні в чохлі) такий карімат може прослужити довгі роки і витримати не один десяток походів. Єдиний його недолік - це чималий об'єм навіть в складеному вигляді. Випускаються іжевські килимки, як правило, стандартних розмірів, вони можуть варіюватися в дуже незначному діапазоні. Ще пінні килимки відрізняються наявністю або відсутністю фольгованого шару, товщиною і теплотою. Купити такий килимок можна в будь-якому магазині туристичного спорядження.

Самонадувний килимок

Сучасні технології не стоять на місці, і зараз на ринку з'явилася високотехнологічна новинка для туризму - самонадувні килимки, які представляють собою перехідна ланка між традиційним каремати і надувним матрацом, але істотно відрізняються і від того, і від іншого. Вони виготовляються з піноматеріала, що має структуру комірок. Коли відкривається спеціальний клапан, комірки починають розширюватися і самостійно наповнюватися повітрям. Цей процес займає 10-20 хвилин, після цього каремат слід лише трохи піддути і закрити клапан. Самонадувной килимок має ряд незаперечних переваг: легка вага (в порівнянні з надувним матрацом), компактність, більш комфортні умови для відпочинку, у порівнянні з каремати. Самонадувной килимки випускаються різної товщини, від 2,5 до 8 см, що дозволяє згладити всі нерівності грунту і відчувати себе дуже комфортно під час сну. Додатково вони обшиті водовідштовхувальною і повітронепроникною тканиною, що захищає від вологи та холоду, які йдуть від землі.

Надувний килимок

Всі надувні килимки мають повітряні клапани і не мають піни всередині. Найчастіше всередині присутній утеплювач, який робить надувний каремат більш теплим. Надути достатню кількість повітря можна за допомогою спеціального гермомешка насоса, який можна буде застосувати для зберігання речей в поході або подорожі.

Не варто боятися проколів килимка, тому що їх завжди можна відремонтувати дуже швидко, використовуючи ремонтний набір.
Перш, ніж відправлятися за покупкою, варто визначитися з тим, для яких цілей вам потрібен каремат і в яких умовах він буде експлуатуватися. Залежно від цього підберіть його товщину і щільність звернувшись в наш інтернет магазин за детальною консультацією.

alpsport.ua

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5