Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Ліхтарі

Ліхтарі

Якщо ви ще роздумуєте над тим, купити чи не купити налобний ліхтар, візьміть до уваги, що ця річ не тільки вкрай необхідна в «польових» умовах, але так само вона може стати відмінним помічником в звичайних господарських справах.

Сфери використання налобних ліхтарів можуть бути дуже різними. Спробуємо розібратися докладніше.

Займаючись спелеологією або досліджуючи підземні споруди, в яких природне освітлення слабке або практично повністю відсутнє, практичніше за все організувати точку освітлення так, щоб звільнити руки. Для цього ліхтарик для спелеології підійде як можна краще. У його корпус не повинна проникати волога або пил, що б неполадки не ускладнювали переміщення і не залишили вас без світла.

Вибираючи налобний ліхтар для риболовлі або полювання зверніть увагу на моделі з червоним світлодіодом. Червоний світлодіод зберігає нічний зір, залишаючись непомітним для тварин і комах. Орієнтуючись вночі на місцевості пам'ятайте - червоний світлодіод робить червоні нитки маршрутів на картах непомітними. При тривалих виїздах на природу зверніть увагу на ліхтар налобний акумуляторний. Акумулятори довше зберігають енергію не вимагаючи підзарядки.

Для деяких видів туризму можна купити ліхтар налобний високої потужності для того, щоб на пробіжці або нічному орієнтуванні максимально охопити напрямок руху і скорегувати його при необхідності. Якщо ви займаєтеся туризмом або часто відпочиваєте на природі з сім'єю і друзями - ліхтарик незамінний, оскільки збирати дрова і ставити намет в непроглядній темряві - заняття, звичайно, цікаве, але досить втомливе. Додатково можна розглянути кемпінговий ліхтарик, який може бути в формі великої або маленької лампи з розсіювачем світла.

Варто пам'ятати що в темний час доби переміщатися на такому виді транспорті, як велосипед, без достатнього освітлення небезпечно для життя. З цього зверніть увагу на велосипедні ліхтарі і ліхтарі мигалки, які найбільше підійдуть що б позначити себе на проїжджій частині.

Звичайно, пристрої істотно відрізняються між собою за багатьма параметрами. Вони можуть різнитися за розміром і вагою. Типом і кількістю використовуваних в самому пристрої батарйок теж може бути різним. Можна купити налобний ліхтар в Києві з функцією протидії холоду і водопроникності. Головне пам'ятати, що вибрати яскравий налобний ліхтар потрібно в залежності від завдань, які, ймовірно, він буде виконувати частіше, і від умов, в яких він буде використовуватися.

alpsport.ua

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5