Увага! Магазин відчинений, ми працюємо: Пн-Пт: 10:00-20:00, Сб: 11:00-18:00, Нд: вихідний. - [докладніше]
 
0

Shopping cart

0 items - 0 грн

wishlist compare

Montane

Montane

Montane - бренд, який 18 років тому народився у благородній Бритнії. Це надійний, якісний та функціоналяний outdoor-одяг. Продукція Montane володіє найбільш необхідними для активного життя показниками, такими як легкість, компактність і стійкість до поганої погоди. 

Ця компанія зробила безліч відкриттів у сфері одягу для подорожей: ультралегкі футболки, які складаються в кулак, максимально компактна та надійна мембранна куртка.

Montane співпрацює з досвідченими альпіністами, скалолазами, спортсменами і рятувальниками по всій земній кулі, і саме вони надають достовірну інформацію для розробки якісних функціональних речей. Весь одяг Montane проходить тестування на міцність в найсуворіших умовах: від дощу і вітру в горах Англії, до льодів в Гренландії і ураганних вітрів у Патагонії. Всі тканини і фурнітура проходять також лабораторні тести для того, щоб переконатися, що всі матеріали підійдуть для використань в жорстких погодних умовах і відповідають стандартам Montane.

Продукція Montane - це одяг, який дозволяє почуватись максимально комфортно у будь-якій точці планети - від звичайних прогулянок у парку або на пікніку, до суворих експедицій і сходжень високо в горах.

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2