Великий розпродаж! Знижки на одяг, взуття та спорядження до -50%!

 

Засоби для ремонту McNETT

McNett

McNETT - різноманітні засоби для ремонту одягу та спорядження, які будуть корисними і в горах, і в подорожах, і в морських подорожах, і в місті. Компанія McNETT розробляє та виготовляє більше 100 видів товарів для  туристів, альпіністів, мисливців, дайверів, рибалок та любителів відпочинку на природі, екстремальних спортсменів, а також військової сфери. Перед виходом на аутдор-ринок всі засоби ретельно тестуються у найбільш жорстких умовах для того, щоб виробник міг гарантувати користувачам максимальну ефективність, надійність, якість та безпеку своєї продукції. Бренд розпочав свій шлях близько 30 років тому в США лише з одного тюбика клею та бажання зробити його краще та вдосконалити. Сьогодні в асортименті бренду є і клей для неопрену, і герметик для швів, і клей для ремонту наметів, і латки для Gore-Tex тощо. Товари для ремонту спорядження, взуття та одягу мають доволі великий попит, адже користувачі хочуть продовжувати надалі користуватися улюбленими килимком, мембранною курткою або гідрокостюмом, коли вони несподівано пошкодились. 

 

McNETT включає в себе ряд торговельних марок під різними назвами, що відповідають за різні категорії асортименту продукції. Для роботи з туристичним і альпіністським спорядженням створений підрозділ McNETT Gear Aid, що дозволяє значно продовжити життя вашого спорядження. Завдяки правильному грамотному ремонту за невеликі кошти можна повернути до робочого стану ваш протікший намет та продірявлений килимок навіть у походних умовах!

Засоби серії McNETT Essentials допоможуть привести до ладу спорядження для дайвінгу та гідрокостюми. Для безпеки та комфорту при зануреннях усе спорядження має бути надійним та справним. 

Для фільтрації та очистки питної води існує група товарів McNETT Aquamira, яка допоможе зберегти здоров'я та вижити навіть в екстремальних умовах. Перетворити воду на придатну для пиття в асортименті допоможуть походні водні фільтри та препарати для очищення води. 

Для військових створена спеціальна серія McNETT Tactical, де можна знайти незвичайні ножики, спеціальні ремінці, камуфльовану липку стрічку, які можуть навіть врятувати життя, якщо будуть вчасно використані.