Знижки на одяг, взуття та спорядження до -60%!

 

Намети

Намети

Важко уявити собі похід, в якому не знадобиться спальний мішок, килимок або надійний намет. Ці базові еллементи спорядження допоможуть облаштувати комфортний табір, в якому ви легко відновите сили, витрачені на проходження маршруту. Туристичні намети мають різні модифікації, вони відрізняються кількістю місць, конструкцією, матеріалами і призначенням. Це означає, що коли ви вирішите купити намет, для початку вам потрібно буде визначитися з її цільовим призначенням, сезонністю і місцевістю використання.

На рівнинній місцевості рекомендується установка намету універсального типу.
Для середньогір'я найкраще підійдуть універсальні трекінгові або кемпінгові намети. У кемпінгових можна розмістити необхідну кількість людей з найбільшим простором. Їх легко встановлювати, вони стійкі до непогоди і часто характеризуються умовною вагою від півтора кілограм на людину. Відносно велика вага і об'єм сповна компенсується комфортом всередині (високі стелі, широкі тамбури та ін.). Трекінгові намети компактніші і легші, установка також не вимагає великих зусиль, матеріали з яких вони виготовлені можуть бути набагато тоншими, при цьому даний показник не є показником втрати характеристики міцності або вологостійкості.
Трекінгові і туристичні намети максимально стійкі до змін погоди, опадам і вітру, завдяки чому їх рекомендують використовувати на високогір'ї. Вони діляться на експедиційні і штурмові, і часто встановлюються в горах як базові табори.

Відштовхуючись від сезонності використання намету, особливості його конструкції або комплектації можуть варіюватися. Так, наприклад, зимовий намет буде оснащений спідницею для більшого збереження тепла всередині, а літня - легко може відмовитсь від каркасу на користь установки тенту на трекінгових палицях.

Варто відзначити, що непромокаючі намети випускають практично всі виробники, тому на цей показник варто звернути додаткову увагу. Залежно від бренду, значення водостійкості може ставитись по відношенню до абсолютно нової тканини, а може позначати залишкову кількість просочення на момент активного 60-ти денного використання.

Таке спорядження вимагає мінімального догляду, так як воно складається більшою мірою з синтетики. Догляд полягає в ретельній сушці тенту після походу, а також (за потребою) в обробці спеціальними засобами перед початком сезону.

Зараз намети купити в інтернеті можна дуже легко. Часто дешеві намети мають одношаровий тент або дуже ненадійні дуги, тому вибираючи спорядження намагайтеся об'єктивно співвідносити ціну і якість.

alpsport.ua

Сторінка:
  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7

Сторінка:
  1. 3
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7