Графік роботи: Пн-Пт: 10:00-20:00, Сб: 11:00-18:00, Нд: вихідний. - [докладніше]
 
0

Shopping cart

0 items - 0 грн

wishlist compare
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Туристи та прихильники аутдору,  напевно кожен із вас має у своєму похідному гардеробі штормову мембранну курточку. Це досить необхідна річ, чи не так? Тож, у цій статті-огляді, спеціально для вас ми розповімо про надійну та перевірену штормовку Rab Bergen Jacket. Ви дізнаєтесь в яких умовах найкраще використовувати цю куртку та зрозумієте який критерій робить її унікальною.

Читати далі

Відео про нову модель трекінгових палиць Leki Micro Vario Carbon 2018 року, її великий плюс - можливість складатися,  отримувати дуже компактну форму та економити місце.

Читати далі

Багатий асортимент кольорів як для чоловіків, так і для жінок, відмінна фіксація на будь-яку ногу, мега зручність - усе це про кросівки Mojito від італійського бренду Scarpa. У статті ви дізнаєтесь за що ж варто любити, носити та купувати Scarpa Mojito. Перше за що варто відмітити цю модель - глибока шнурівка, яка дозволяє зафіксувати кросівок під стопу.

Читати далі

С каждым годом все больше и больше набирает популярность такая дисциплина, как трейлраннинг. Растет количество бегунов, увеличивается число соревнований. Выбор велик: от коротких забегов на несколько километров, до многодневных гонок, в которых контрольное время может легко перевалить за 50-60 часов. Адреналин, положительные эмоции, радость от преодоления трудностей и победы, пусть даже над самим собой - все это прекрасно и восхитительно!

Читати далі

Правильная обувь требует правильных носков - простая истина, о которой мы часто забываем. Многие ошибочно считают, что носок это та часть гардероба, которая должна быть максимально простой и недорогой, однако практика показывает, что во время ходьбы от качества треккинговых носков во многом зависит качество нашего отдыха - не будут ли ноги потеть, мерзнуть, а обувь натирать и давить? 

Читати далі
Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5